Yaz keyfi Sürmeli İstanbul Hotel'de

İstanbul’ da bronzlaşmak, serin sularda ferahlamak ve yazın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler Sürmeli İstanbul Hotel’ in havuzunda buluşuyor.

1.7.2014

Sürmeli İstanbul Hotel’ in havuzu ile şehrin merkezinde günün stresinden uzaklaşacak, güneşin ve serin suların tadını çıkarırken, şefin yaza özel, hafif, sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıkları, serinletici kokteylleri gibi ayrıcalıklı ikramlarla da kendinizi şımartacaksınız.

Gayrettepe’ deki Sürmeli İstanbul Hotel, şehirden uzaklaşmadan, trafiğe girmeden birbirinden lezzetli atıştırmalıklar ve ikramlar eşliğinde yazın keyfini doyasıya yaşamaya davet ediyor.

Yazın serinlemenin en güzel yöntemi havuz keyfini yaşabileceğiniz Sürmeli İstanbul Hotel'un havuz bölümü yaz aylarında uğrak mekanınız olacağını garanti ediyoruz. Otelin yuvarlak şekilde tasarlanan havuzunda keyifli kitap okumaları ve dinlendirici bir gün yaşayın. 40 yıllık tecrübe ile kaliteli hizmet anlayışını birleştiren, misafirlerini ev hassasiyetinde ağırlayan Sürmeli İstanbul Hotel, yaz günlerini keyfe dönüştürmeniz için sizleri bekliyor.

İstanbul'un en iyi havuzlu otellerinden biri olan Sürmeli Hotel'de serinleyin.

Ulaşım

Adres: Prof.Dr.Bulent Tarcan Cad.No:3, Gayrettepe, 34349 İstanbul

Telefon:  +90 (212) 272 1161

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X