Yazın trend içeceği: La Gazetta Bar’dan “Bramble”!

DoubleTree by Hilton İstanbul Moda’nın günün her saatinde konforlu ve serin buluşma noktası La Gazetta Bar’ın yaza özel kokteylleri size bildiğiniz tüm kokteylleri unutturmaya aday...

20.8.2014

Anadolu Yakası’nın buluşma noktası DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda, lezzette sınır tanımıyor. Her gün menülerine özel lezzetler ve kokteyler ekleyen mekanın yeni gözdesi Bramble!

DoubleTree by Hilton Istanbul, eşsiz tadları ile serinleten farklı içerikteki kokteylleri yeni bir trend başlatacak; özellikle cin, böğürtlen likörü ve limonla hazırlanan “Bramble” keyifli buluşmalarınıza ayrı bir keyif ve ferah bir tat katacak.  Aynı zamanda  DoubleTree by Hilton Istanbul, bünyesinde yer alan The Doubles Restoran'ın Yeni Bahar Menüsüde tadına baktıktan sonra uzun bir geceye başlamak, partilemek ya da akşam buluşmanızı özel bir şekilde noktalamak için birbirinden renkli ve serinletici yaz kokteyllerini denemek için La Gazetta bar  geçerek gününüzü keyfe dönüştürebilirsiniz.

Anadolu Yakasının uğrak mekanı olmaya devam eden DoubleTree by Hilton Istanbul, iş ve arkadaş buluşmalarınız için ideal adreslerden.

Ulaşım

Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No:31 Kadıköy - İstanbul

Telefon: +90 (216) 542 43 44

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X