Blood for Mercy Tour ile Yellow Claw İstanbul'da!

26 Kasım 2015 günü İstanbul Maslak Arena’da muhteşem müziği ve yüksek enerjisi ile Yellow Claw grubu sahnede sizlerle oluyor.

11.11.2009

Yellow Claw  sabahın ilk ışıklarına kadar geceye özel hazırlanmış Everyday is Weekend şovları ile İstanbul’u canlandırmaya geliyor. 

Yellow Claw, yeni albümü olan Blood for Mercy için dünya turunun ilk konserini İstanbul'da gerçekleştiriyor. Trap ve edm müziğin yükselişteki yıldızlarından Hollandalı DJ üçlüsü; Bizzey, Jim Aasgier ve Nizzle'nin muhteşem perfomanslarınısergileyecekleri gecede Yellow Claw, yanına trap ve edm müziğin yükselişteki yıldızlarından Mike Cervello, Cesqeaux , Moksi ve son zamanların çıkıştaki ikilisi Enes Beşkardeş ve Orhun Araslı’nın da gecede yer alacak.

Rocca Planet, organizatörlüğü ile ülkemize gelecek grup, 26 Kasım 2015 günü İstanbul Maslak Arena’da setlerinin başına geçecek ve sevenlerine en unutulmaz parçalarını çalacaklar. Amsterdam'ın en ünlü gece kulüplerinden birinde, Jimmy Woo'da "Yellow Claw Thursday Night Party" adında partinin kurucularından üçlü, her single videoları YouTube'da 4 milyon barajını aşarak viral olmayı başardı. Bu süre zarfında Yellow Claw, DirtDutch Festivali, Sneakerz Festivali, Latin Village Festivali ve Solar Festivali gibi birçok caz festivallerinde yer alan Yellow Claw, son zamanların hit parçası Till It Hurts, Shotgun parçalarının yaratıcılarıdır. 

Deluxe Lounge bilet alanlar ücretsiz premium ikram servisinin yanı sıra sahne önünde serbest dolaşım hakkına sahip olacaklar. 18 yaşından küçük katılımcılar Deluxe Lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.


KAS

26

2015

Yellow Claw

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X