Yeni mekanınız Merdiven Çamlıca'da açıldı!

Lezzet, konfor ve eğlencenin buluştuğu yeni mekanınız Merdiven, Çamlıca'da açıldı!

3.9.2014

Stil ve kalitenin yeni adresi Merdiven, zengin menü ve nargile keyfini bir arada sunuyor. Yöresel lezzetlerden, dünya mutfağına kadar damak tadına uygun tüm seçenekleri bir araya getiren Merdiven, ev konforunda sıcak dekoru, huzur dolu bahçesiyle misafirlerine yemek zevki tattırıyor. 

Şık dekoru, kalitesi ve özenli servisi ile dikkat çeken Merdiven Resturant hem siz, hem de çocuklarınız için en ideal bir mekan.

Menüdeki zengin seçenekleri ile iddiasını ortaya koyan Merdiven Resturant, farklı mutfak konsepti ile benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Merdiven’i farklı kılan en önemli özelliklerden biri, kışın şömine keyfi yazın, bahçede yazlık sinema konsepti uygulanması. 

Çocuklu aileler için ideal mekan Merdiven!

Çocuklu aileler, yemek mekânı seçerken çocuklarının huzur içinde eğlenebilecekleri, kendilerinin rahat ve keyifli yemek keyfi yapabiliceklerleri yerleri tercih ediyorlar. Mekan seçiminde en çok dikkat edilen bu kriteri de göz önünde bulunduran Merdiven, çocuklu ailelerin de rahatça gidebileceği bir mekân olma özelliğine de sahip. Ebeveynler, akıllı telefonlara entegre edilen bir sistemle yemek yerken ve ya sohbet ederken çocuklarının, kendileri için özel ayrılmış alanlarda eğitmenler ile birlikte neler yaptıklarını kontrol edebiliyorlar. Böylece gönül rahatlığı içinde, masadan hiç kalkmadan ve yemekleri bölünmeden keyifli dakikalar geçirebiliyorlar.

Siz de çocuğunuz ile güvenli ve lezzetli bir yemek keyfi yaşamak istiyorsanız.  Tarcihiniz; Merdiven Çamlıca olsun.

Ulaşım

Adres: Küçük Çamlıca Mahallesi, Erkan Ocaklı Sokak No: 7/A Küçük Çamlıca

Telefon: +90 (216) 340 4 340

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X