Yeni Yıla 90’lar partisiyle merhaba deyin

İstanbul’da kültür sanatın merkezi olan ve eğlencenin kalbinin attığı Beyoğlu’na bir dakikalık mesafede konumlanan The Marmara Pera, bu yıl da konuklarına eğlencenin ve lezzetin doruğa ulaştığı özel bir yeni yıl programı sunuyor.

19.11.2014

The Marmara Pera’da Konaklayan Misafirler Yeni Yıla 90’lar Partisiyle “Merhaba” Diyecek!

Eski İstanbul’un nostaljik dokusunu, tarihini ve dinamik yapısını hissedebileceğiniz bölgede yer alan The Marmara Pera Cafe Marmara’da yeni yıl coşkuyla karşılanacak. Ödüllü şeflerin hazırlayacağı gala yemeğinin ardından, 90’ların en güzel şarkılarıyla 2016’in ilk dakikaları unutulmaz hale gelecek.

The Marmara Pera’da 80’ler 90’lar Partisi

The Marmara Pera, hazırladığı yeni yıl paketinde konuklarını, lezzet şölenine dönüşecek yılbaşı yemeği ile birlikte konsept bir partiye davet ediyor. Zengin gala yemeği menüsünde konuklara, ana yemek olarak kuzu tandır; yan lezzetlerde ise paçanga böreği, bohça mantısı, katmer tatlısı gibi tatlar sunuluyor. Yemek sonrasında konuklar, limitsiz yerli içki eşliğinde 80’ler ve 90’lar partisinde ağırlanıyor. 


Yeni Yıl Menüsü

Kuzu Tandır

Paçanga Böreği

Bohça Mantısı

Katmer Tatlısı

Limitsiz Yerli İçki

2016’nın ilk gününde ise konukları, huzur ve tazelikle 13.30’a kadar devam edecek doyurucu bir kahvaltı bekliyor. The Marmara Pera’nın konaklama paketi, KDV dahil 319 euro’dan fiyatlandırılıyor. Konaklama haricinde yalnızca 80’ler ve 90’lar partisine katılmak isteyenler ise 250TL bu eğlenceyi yaşayabiliyor.


Sofranın Yıldızı Hindi The Marmara Catering’den

Geleneksel yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi hindi, bu yıl da The Marmara Catering hizmetiyle sofraların başköşesini süslüyor.  The Marmara mutfağının usta şefleri tarafından özenle hazırlanarak iç pilavı ve gartinürü eşliğinde kilo gramı 50 liraya satışa sunuluyor. Yeni yılı sıcak bir aile yemeğinde karşılamayı tercih edenler ya da toplu olarak almak isteyenler The Marmara Taksim’in 0212 334 84 16 numaralı telefonundan hindi siparişi verebilir. 


ARA

31

2015

80'ler 90'lar Yeni Yıl Partisi

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X