Yeni Yıla unutulmaz bir başlangıç yapın

Mövenpick Hotel Istanbul, sevdiklerinizle beraber yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapmanız için sürprizlerle dolu yılbaşı programları hazırladı.

13.12.2012

Yeni yılı Mövenpick Hotel Istanbul’un İtalyan Baş aşçısı Giovanni Terracciano'nun sihirli mutfağından çıkan gurme lezzetlerin muhteşem bir eğlence ile birleştiği AzzuR Restaurant'ta kutlayarak, sevdiklerinizle birlikte rüya gibi bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz. Temponun gece yarısı giderek tırmanacağı gecenin ilerleyen saatlerinde Skyline Club Lounge’da düzenlenecek yılbaşı partisinde house müziğin Türkiye’deki önemli temsilcilerinden DJ GrooveU / Kemal Öztürk sahne alacak. 

AzzuR Restaurant'ta Heyecan Dolu Yılbaşı Kutlamaları

AzzuR Restaurant'ta Heyecan Dolu Bir Yılbaşı Gecesi...

Yeni yılı, Mövenpick Hotel Istanbul’un İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan seçkin lezzetler, Hande Ateş ve orkestrasının geçmişten günümüze en sevilen parçaları seslendireceği canlı müzik performansı ve DJ’in hareketli ritimleri eşliğinde AzzuR Restaurant’ta kutlayarak, sevdiklerinizle rüya gibi bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

31 Aralık 2016 akşamı, saat 20.30’da başlayacak olan Yılbaşı Yemeği kişi başı ve limitsiz yerli içki dahil 350 TL olup AzzuR'daki yılbaşı yemeği ve Skyline Club Lounge'daki yılbaşı partisini içeren program ise 460 TL’dir. 5-12 yaş çocuklar için palyaço gösterisi, yüz boyama aktivitesi ve çocuklara özel lezzetlerin ayrı bir salonda sunulduğu açık büfe kişi başı 110 TL’dir. 


Göklerde Işıltılı Bir Yılbaşı Partisi

Yeni yılı, Mövenpick Hotel Istanbul’un 20. katında bulunan Skyline Club Lounge’da şehrin elmas gibi parlayan silüetine karşı gökyüzünde coşkulu bir partiyle kutlayabilirsiniz. Saat 22.30’da başlayacak parti, günün ilk ışıklarına kadar canlı DJ performansı ve danslarla devam edecek. Yeni yılın ilk saatlerinde eğlence doruğa ulaştığında temponun giderek tırmanacağı gecenin ilerleyen saatlerinde ise snack ikramlarıyla gece boyunca enerjiniz hiç tükenmeyecek. Limitsiz yerli içki ve KDV’nin dahil olduğu yılbaşı partisi kişi başı 195 TL’dir.

movenpick-hotelde-yilbasi

Yılbaşı Konaklama Paketi

Mövenpick Hotel Istanbul, kutlama yapılan uzun ve eğlenceli bir yılbaşı gecesinin ardından yeni yılın ilk gününe eşsiz bir konforla uyanmak isteyenler için yılbaşı konaklama paketleri sunuyor. 31 Aralık tarihinde superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant’ta yılın ilk kahvaltısı, fitness center, kapalı havuz, sauna, buhar odası ve jakuzinin ücretsiz kullanımını içeren paket, gece başı KDV hariç 120 Euro’dur. İki kişilik yılbaşı yemeğini de içeren konaklama paketi ise gece başı KDV hariç 255 Euro’dur.

Bu yıl sonunda kendinizi şımatmak için bahaneniz çok! Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz.

Ulaşım

Adres: Büyükdere Cd. No:4, 34330 4. Levent/İstanbul

Telefon: +90 (212) 319 29 29

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X