Yeni Yılı karşılamak için en iyi seçenek: Elite World Otelleri

Elite World Otelleri, muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirmek, canlı müzik ve eğlenceli şovlarla 2016’ya girmek isteyenleri dopdolu bir yılbaşı programı ile karşılıyor.

16.4.2015

Elite World Otelleri, yılbaşı gecesinde hem şehrin merkezinde olmak, hem her yere kolay ulaşmak, hem de şık bir mekanda eğlenmek isteyenler için farklı programlar hazırladı.

Zengin yılbaşı gala menüsü ile misafirlerini ağırlayacak olan Taksim’deki Elite World Prestige Otel’in Balo Salonu’nda gerçekleşek yılbaşı programında, son zamanlarda yıldızı parlayan Seda Söz sahne alıyor olacak. Son 6 yıldır Taksim’de müzik severleri bir araya getiren, Elite World İstanbul Otel’in lobi katında yer alan Jazz Company ise, İlham Gencer ve İpek Dinç Yüce birlikte sergileyecekleri özel performans ile yeni yıla farklı bir başlangıç öneriyor.

Taksim’de Elite World Otelleri’nden 2 farklı etkinlik

Şehrin merkezi Taksim’de yılbaşı kutlamak isteyenler için özel programlar sunan Elite World Prestige Otel ve Elite World İstanbul Otel’in lobi katında yer alan Jazz Company, hem eğlence hem de eşsiz lezzetlerin yer aldığı yılbaşı gala menüleri ile misafirlerini yılbaşı akşamı ağırlıyor olacak. Sınırlı sayıda misafirin ağırlanabileceği yılbaşı gecesinde, ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve onun keşiflerinden genç vokal İpek Dinç Yüce, yılbaşı özel repertuarları ile Jazz Company’de sahne alırken, son günlerin dikkat çeken isimlerinden Seda Söz, Elite World Prestige Otel’de konuklara müzik ziyafeti sunacak.


2016 Özel Yılbaşı Gala Menüsü

Başlangıç

söğüt talaşında tütsülenmiş Roastbeef, keten tohumlu ekmek üzerinde somon tartin, tartolet üzerinde patlıcan salatası, nar taneli enginar kalbi, mandalina üzerinde kereviz salatası, dereotlu kabak mütebbel, zeytinyağlı yaprak sarma, ezine peyniri, isli perynir ,salatalık carpacıo ve cherry domatesten oluşan noel tabağı,

Ara Sıcak

Gün kurusu domates sos ve meyve şurubu ile tatlandırılmış bahçe yeşillikleri ile ıspanaklı ve istiridye mantarlı Vol au vent,

Ana Yemek

kestaneli iç pilav ,fırında domates, brokoli porçini mantar sos ile sunulan isli okyanus tuzu ve taze baharatlarla marina edilmiş fırında Hindi Tandır

Tatlı

Cramberry sos ile orman meyveli pannacotta sunuluyor.

Limitsiz yerli içki, çay kahve, petite four çeşitlerinin yer aldığı zengin içecek seçeneklerinin yanı sıra gece yarısından sonra arzu eden konuklara mercimek ve işkembe çorbası servis ediliyor olacak.


Detaylı bilgi ve rezervasyon için; Elite World Prestige Otel özelinde rezervasyon için 0212 297 13 13, Jazz Company için ise 0212 313 83 83 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.


ARA

31

2015

Elite World Otelleri Yılbaşı

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X