Yılbaşı Çikolatası yapmaya ne dersiniz?

Yeni Yıl için sevdiklerinize ellerinizle yapacağınız çikolatalardan hediye etmeniz için Mövenpick Hotel Istanbul’dan özel Yılbaşı Çikolataları Yapımı Kursu sizi bekliyor.

19.12.2013

Mövenpick Hotel Istanbul, yeni yılda sevdiklerini tatlı sürprizlerle şımartmak isteyenler için Yılbaşı çikolataları yapımı kursu düzenliyor.

Mövenpick Hotel Istanbul’un İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano ve TV yıldızı misafir şef Danilo Zanna, 11 Aralık 2015, Cuma günü 19.00-22.00 saatleri arasında düzenlenecek olan çikolata kursunda geleneksel Noel ve yılbaşı çikolatalarının tariflerini paylaşacak.

 

Dünyanın en baştan çıkarıcı lezzeti olan çikolatanın yapım sırlarını 11 Aralık 2015, günü düzenlenecek olan Yılbaşı çikolata kursunda keşfedebilir, yeni yılda dostlarınıza kendi hazırladığınız çikolataları ikram edebilirsiniz. Mövenpick Hotel Istanbul’un Başaşcısı Giovanni Terracciano'ya bu sene ünlü şef  Danilo Zanna eşlik edecek. 

Çikolata worksopunda neler öğreneceksiniz?

İtalya’ya özgü tatların hazırlanacağı kursta katılımcılara; zencefil kremalı kırmızı çikolatalı pralin, kuru üzümlü çikolatalı trüf, badem ve Coco Pops’lu çikolata, yeşil ve kırmızı lolipop çikolata, çikolataya batırılmış kurutulmuş portakal, incir ve kayısı ve çikolata kabı içinde çikolatalı krema yapımı uygulamalı olarak gösterilecek.

lolipop çikolata yapimi

Kurs bitiminde yapılan lezzetli çikolataların tadımından sonra katılımcılara sertifikaları ile birlikte günün anısına özel olarak dizayn edilmiş önlükleri hediye edilecek.

Görünümü ve tatlarıyla fark yaratan leziz çikolataların yapımını öğrenmek isteyenler 0212 319 29 29’u arayıp kayıt yaptırabilirler.


ARA

11

2015

Yılbaşı Çikolatası

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X