Yılbaşı gecesini Boğaz'da kutlayın!

İstanbul’un eşsiz güzelliğin de Dentur Avrasya teknesi ile yeni yıla girmeye ne dersiniz?

9.12.1999

Dentur Avrasya ailesi; yılların tecrübesi, üstün hizmet kalitesi, gülen yüzü ve şık teknesi ile yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Siz de unutulmaz bir yeni yıl gecesi yaşamak istiyorsanız. 2016 Boğaz'da merhaba deyin. 

Boğaz turu, yolcu seferleri, adalar gezileri gibi pek çok etkinlik düzenleyen Dentur Avrasya, dedelerinden aldıkları gelenekle hizmet veriyor. Düzenli vapur seferleri başlamadan çok önce küçük kürekli kayıklar ile temelleri atılan seferler... Günümüzde özel turlarla zenginleştirildi. 19.yy ortalarında düzenli yolcu taşımacılığı yapılan Boğaz'da ilk hat Üsküdar-Beşiktaş hattı olmuştu.

Zamanla boğazın iki kıyısında iskan alanları çoğalıp, insanlar deniz taşımacılığını kullanmaya başladıklarında tekne turları ve özel geziler düzenlenmeye başlamıştır. Dentur Avrasya, her sene vapur seferleri dışında düğün, nişan, sünnet, doğumgünü, yıldönümü, kokteyl, açılış, lansman ve diğer özel günler için organizasyonlar düzenlemeye başlamıştır. 

Her sene olduğu gibi bu yılda özel günler için Dentur Avrasya teknesi SUEDA, Boğaza açılarak yeni yılın gelişini kutlayacak. Özel Yılbaşı yemeği ile başalayacak gece, DJ performansları ve oryantal show ile devam edecek. İstanbul'un eşsiz sülietleri ve ayışığı ile yeni yılı Boğaz Köprüsü, Galata Kulesi ve Kızkulesi manzarası ile geçirmek isteyenler için hazırlanan "İstanbul Boğaz'ında Yeni Yıla Merhaba" etkinliğini kaçırmayın. 


Yılbaşı Menüsü

  • Beyaz Peynir , Somon Füme, Midye Tava, Susamlı Karides Salatası
  • Domates, Salatalık, Z.yağlı Yaprak Sarma, Z.yağlı Enginar
  • Taze Sebzeli Çörek Otlu Krep
  • Kestaneli Hindi, Sebze Buketi, İç Pilav
  • Akdeniz Salatası
  • Karışık Meyve Şişleri, Kişi Başı Özel Pasta
  • Limitsiz Alkollü & Alkolsüz yerli İçecek

Tekne : SUEDA
Tur Süresi : 20:00 - 02:00
Kalkış - Varış : Kabataş
Program : Dj Müzik Performansı & Oryantal


ARA

31

2015

İstanbul Boğazında Yeni Yıl

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X