Yorgunluk kahveniz 7gr Art Cafe'de

Yolunuz iş çıkışı taksime düşerse, Galatasaray Lisesi arasındaki yokuştan kendinizi aşağı doğru bırakın. İlk sol yapıp düz devam ettiğinizde,7 Gr Cofee Art Cafe tam karşınıza çıkacak.

18.3.2014

Yolunuz iş çıkışı taksime düşerse, Galatasaray Lisesi arasındaki yokuştan kendinizi aşağı doğru bırakın. İlk sol yapıp düz devam ettiğinizde 7 Gr Art Cafe tam karşınıza çıkacak.

7Gr Coffee, 1 kaşık kahvenin yolculuğu...

Taksim gezi duraklarının hep en başında gelir. Yorgunluk atabileceğiniz mekanlardan bir yenisi de Hayriye caddesine açıldı. Lezzetli kahvelerinin yanı sıra bir koleksiyon mağazası olan mekanın sahipleri  Zeynep ve Zafer Büyüknohutçu çiftinin ikinci evi. Hem kahve tutkularını hem de farklı tasarımlarını paylaştıkları mekân minik ama sevimli. Adındaki sanat kelimesine yakışır diyazn edilmiş.

Adının nerden geldiğini merak edenlere 1 kaşık kahveden geliyor dememiz yeterli olur.  1 kaşık kahve 7gr geliyor, mekân da bundan ilham alarak adını 7Gr Art Cafe koyuyor. Kendilerine özel kahve tarifleri ile ev yapımı keklerini deneninizi  tavsiye ederiz.

Ulaşım

Adres: Kuloğlu Mh., Hayriye Cd No:7, Beyoğlu

Telefon: +90 (535) 521 83 15

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X