Zaz, İstanbul'da!

Turkcell Yıldızlı Geceler'de Zaz çoşkusu… 28 Temmuz akşamı Açıkhava konser serisinin ilk konserini verecek sanatçının, unutlumaz performansını kaçırmayın.

1.7.2015

Ses rengi ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı Zaz'ın meşhur olmasını Paris sokaklarına dayanır. Sokak müzisyenliği yaptığı zamanlarda çekilen videoları ile Youtube'da dinlenme rekorları kıran Zaz, küçük yaşlarda kendini müzik adına geliştirdi. 11 yaşlarında müzik enstrümanlarından keman, piyano ve gitar çalmayı öğrenen sanatçı o yıllarda koro müziği kurslarınada gitti. İlk kez müzik kariyerine 2001'de bir blues grubu olan "Fifty Fingers" ile şarkı söylemeye başlayan Zaz ilk olarak önemli koro ve festivallerdeki performansıyla dikkat çekti. 2010 yılında çıkardığı Zaz albümü ile tüm dünyada ünlü oldu. Ayrıca ünlü Fransız şarkıcı Raphaël Haroche albümdeki "Eblouie par la nuit", "Port coton" ve "La fee" single'larını yazdı.

"Je Veux" parçasıyla uzun süre müzik listelerinde ilk sırada kalmayı başaran Fransız şarkıcı Zaz, 3 yıl aradan sonra tekrar İstanbul'da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 


TEM

28

2015

Zaz Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X