Mövenpick Hotel Istanbul’da Ev Yapımı Makarna ve Sosları Kursu

Taptaze makarnaları ve İtalya’nın klasik soslarını bir araya getiren ev yapımı makarna kursuna katılmak ve usta şeflerin makarna sırlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Tarih ve Kişi Sayısı Seçin
0 TL

Kişi Sayısı

Yetişkin

( Yaş 18+ )

0 TL

İtalyan Şef Giovanni Terracciano ve Danilo Zanna ile muhteşem bir makarna partisine hazır mısınız?

Mövenpick Hotel Istanbul’un Napolili Başaşçısı Giovanni Terracciano ve Floransalı TV yıldızı misafir şef Danilo Zanna, İtalyan usulü taze makarnaların yapım sırlarını keşfetmek isteyenler için ev yapımı makarna ve sosları kursu düzenliyor.

Kursta katılımcılara ilk olarak;

  • Un, irmik ve yumurta sarısı ile taze makarna hamurunun hazırlanması öğretilecek
  • Makarnalar kesilip, dolguları yapıldıktan sonra tüm katılımcılar ile birlikte fesleğenli pesto soslu fettuccine makarna, tereyağı, ada çayı ve parmesan soslu, patates ile doldurulmuş ıspanaklı tortelli ve “puttanesca” soslu maltagliati makarna pişirilecek.
  • Hazırlanan leziz makarnaların tadımından sonra tüm katılımcılara sertifikaları ile birlikte özel önlükleri hediye edilecek.
  • Ayrıca şefler kursun sonunda katılımcılara çikolatalı volkano hazırlayıp, ikram edecekler.

Taptaze makarnaları ve İtalya’nın klasik soslarını bir araya getiren ev yapımı makarna kursuna siz de katılmak ve usta şeflerin makarna sırlarını öğrenmek için acele edin!

Kurs Saati:

19.00- 22.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

 

Mövenpick Hotels & Resorts Hakkında

Mövenpick Hotels & Resorts, 16.000’in üzerinde çalışanı ile 25 ülkede 83 otel, tatil köyü ve Nil yolcu gemileri ile uluslararası üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Chiang Mai (Tayland), Al Khobar (Suudi Arabistan Krallığı) ve Nairobi (Kenya) da dahil olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 20'yi aşkın projesi bulunmaktadır.

Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye öncelik veren Mövenpick Hotels & Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Merkez ofisi orta İsviçre’de (Baar) bulunan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi ve eşsiz lezzetleri ile ağırlamaktadır. Sürdürülebilirliğe duyarlı yaklaşımıyla Mövenpick Hotels & Resorts, dünyadaki en çok Green Globe sertifikası sahibi otel zinciridir.

 

Kurumsal

Dilerseniz bu özel turu kurumunuza özel hale getirebilir ve dilediğiniz tarihlerde yalnızca kurumunuza ve çalışanlarına, şirketinizin yerli - yabancı özel misafirlerine ya da iş ortaklarınıza özel gerçekleştirebiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli…

Bunları da deneyimlemek hoşuna gidebilir